Myjnia ręczna w Gdańsku

Ręczna myjnia samochodowa specjalizująca się w myciu parowym i praniu tapicerek. Sucha myjnia parowa nie tylko świetnie czyści nadwozie ale jest także zdrowsza dla lakieru niż tradycyjne mycie wodą.

Nasze studio mieści się w atrakcyjnie położonej lokalizacji w Gdańsku-Oliwie, na tyłach hotelu Hampton by Hilton (wjazd od strony Lidla).

Oferta myjni parowej

Ręczne mycie samochodów

Mycie parą to najbardziej bezpieczna metoda mycia samochodu, nie powoduje zarysowań. Mycie usuwa z lakieru samochodowego wszystkie zanieczyszczenia, nawet te głęboko osadzone. Para o wysokiej temperaturze (ciśnienie od 8-10 barów) ma o wiele lepsze właściwości penetrujące niż woda i dlatego wypłucze brud, tłuszcz i piasek nagromadzony we wszystkich szczelinach samochodu. Podczas mycia zużywa się ok 3-4 litrów wody (dla porównania zwykła myjnia zużywa ok 150 litrów). Dzięki temu, że mycie parowe usuwa tłuszcz, auto pozostaje czyste na dłużej.

Zarezerwuj od 40-60 zł

Pranie tapicerki samochodowej

Tapicerkę w aucie pierzemy za pomocą profesjonalnego odkurzacza parowego (temp. 143°). Zaletą parowego prania tapicerki jest to, że po zakończeniu procesu kosmetycznego auta, tapicerka jest sucha. Tapicerka nie jest zalewana wodą, dzięki czemu siedzenia nie gniją (częsta przyczyna nieprzyjemnego zapachu w samochodzie). Pranie parowe usuwa brudne plamy takie jak kawa, herbata, tłuste plamy oraz dezynfekuje praną powierzchnie i niszczy roztocza. Sucha para świetnie nadaje się do czyszczenia tapicerek skórzanych (otwiera pory w skórze dzięki czemu łatwiej usunąć brud). Pranie tapicerki suchą parą jest również bezpieczne dla twojego auta ponieważ nie uszkadza elementów mechanicznych.

Zarezerwuj od 120-220 zł

Dezynfekcja wnętrza samochodu

Dezynfekcja niszczy bakterie pleśni, usuwa dym papierosowy lub po prostu odkaża całe wnętrze. Dezynfekcja poprzez ozonowanie, skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, co wydatnie poprawia komfort podróży u osób cierpiących na alergię. Ozon eliminuje wszystkie przykre zapachy zarówno pochodzenia organicznego, jak i nieorganicznego.

Zarezerwuj od 300 zł

Przygotowanie auta do sprzedaży

Przygotowujemy samochody do sprzedaży tak by twoje auto zrobiło jak najlepsze wrażenie na potencjalnym kupcu. Czyścimy i myjemy wszystko począwszy od lakieru a skończywszy na wnętrzu. Czyścimy felgi aluminiowe, konserwujemy i zaczerniamy plastiki i opony, glinkujemy, polerujemy, wykonujemy pełną korektę lakieru, pierzemy tapicerki, ręcznie nakładamy politury, woski syntetyczne i naturalne.

Zarezerwuj od 300 zł

Pakiet dla Alergika

Nasz nowy pakiet Alergic 🌿jest dedykowany głównie dla osób zmagających się z alergią.

Pakiet zawiera:
Perfekcyjne odkurzanie całego wnętrza, wszystkich wnęk, schowków oraz trudno dostępnych miejsc (jest to tak zwane wydmuchiwanie parowe z kurzu)
Czyszczenie elementów plastikowych i kokpitu
Konserwacja plastików środkiem antykurzowym a tym samym przeciwalergicznym
Pranie tapicerki odkurzaczem parowym
(w temp. 143°) para niszczy, wirusy, bakterie.
Pranie podłogi+bagażnik, pranie fotelików dziecięcych, pranie pasów, ozonowanie.

Pakiet Alergik dedykujemy dla wszystkich lubiących świeżość i perfekcyjność wnętrza.

Zarezerwuj od 350 zł

Woskowanie ręczne

Wosk ogranicza przyleganie brudu do lakieru i ułatwia spływanie wody. Dzięki stosowaniu wosków unikniemy wyblaknięcia lakieru i powstawaniu ubytków. Należy również pamiętać, że woskowanie zapobiega skutkom szkodliwego działania soli, błota pośniegowego itp. które prowadzi do korozji lakieru.

Zarezerwuj od 70-100 zł